«AEROINDIA-2017»

Представники ДП «Красилівський агрегатний завод» прийняли участь у найбільшій в Індії спеціалізованій авіакосмічній виставці AeroIndia-2017, що проходила з 14 по 18 лютого у місті Бангалор.

Міжнародна авіакосмічна виставка AeroIndia проводиться в Індії вже в одинадцяте і за цей час стала центром з розвитку співпраці оборонних підприємств авіаційної галузі в усій Азії. Учасниками виставки є провідні світові компанії військової та цивільної авіапромисловості.

Українська експозиція була представлена моделями військово-транспортних літаків, безпілотними літальними апаратами, ракетами класу повітря-повітря, засобами захисту літаків та вертольотів, керованими протитанковими ракетами, авіаційними пусковими установками від ДП «Красилівський агрегатний завод.

В рамках участі Державного концерну “Укроборонпром” на виставці “АероІндія-2017” з представниками вищого військового керівництва країни-господаря було погоджено якомога скоріше скликання спільної робочої групи з питань співробітництва у сфері оборони України та Індії. Завданням цієї групи є прискорення реалізації низки оборонних проектів в авіаційній та бронетанковій сфері, протиповітряній обороні та ракетно-артилерійському озброєнні, технічному забезпеченню військово-морських сил.

В ході роботи на виставці були проведені предметні переговори з Міністром оборони Індії, Державним секретарем оборони, Державним секретарем з оборонної промисловості, Головнокомандуючим ВМС, Командуванням ВПС Республіки Індія.

В рамках програми «Make in India» було також обговорено можливості індійських компаній в участі в реалізації найбільш пріоритетних проектів з імпортозаміщення російських товарів, яку активно реалізує ДК «Укроборонпром».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *