50-річний ювілей заводу

Головна Найважливіші події 50-річний ювілей заводу

У вересні 2018 року Державне підприємство «Красилівський агрегатний завод» відмічає свій 50-річний ювілей. Це були роки становлення, зростання і розвитку підприємства та реалізації продукції на внутрішніх і зовнішніх ринках. До продукції, яку виготовляє підприємство відносяться вироби військової та авіаційної техніки, а також товари народного споживання.

Підприємство є лідером в Україні з виготовлення та реалізації твердопаливних котлів різних потужностей, газових опалювальних котлів, електрокотлів, конвекторів та стелажів.

Товари народного споживання реалізуються і обслуговуються по всій території України. Значна частина виробленої продукції експортується до Грузії, Казахстану, Молдови, Румунії, Білорусії, Литви. Разом з тим, постійно розширюється асортимент продукції, вдосконалюються існуючі технології, застосовуються новітні розробки і матеріали, які відповідають світовим стандартам.

Підприємство активно приймає участь у виставках, семінарах і конференціях з метою вивчення потреб ринку, просування на зовнішніх та внутрішніх ринках продукції власного виробництва, пошуку та освоєння новітніх виробів військової техніки та товарів народного споживання, вивчення успішного світового досвіду провідних галузевих компаній, оцінки зовнішнього середовища для формування потенціалу розвитку.

Підписано договори про співпрацю з низкою державних авіаремонтних, бронетанкових та ремонтних заводів. Налагоджено ділову співпрацю з провідними конструкторськими бюро України. Заключено договори і налагоджено безперебійні поставки комплектуючих і матеріалів з кращими виробниками і постачальниками країни.

З початком впровадження автоматизації системи управління підприємством було придбано сучасне комп’ютерне та мережеве обладнання з метою забезпечення усіх цехів, складів та підрозділів автоматизованими місцями.

Протягом останніх років постійно проводиться модернізація і ремонт станків, верстатів, обладнання, автомобілів, комп’ютерів, приміщень, складів, робочих центрів і дільниць.

Постійно проводиться робота по переоснащенню виробництва шляхом закупівлі і впровадження нових високотехнологічних робочих центрів: верстатів лазерного розкрою, координатно-пробивних пресів, токарно-оброблювальних центрів, вертикально-фрезерних оброблювальних центрів, листозгинальних пресів, машини плазмової різки та сучасних верстатів з числовим програмним керуванням.

Разом із модернізацією обладнання та вдосконаленням технологій і виробничих процесів, нарощуються обсяги виробництва, постійно зростає продуктивність, ефективність і якість праці, збільшуються доходи від реалізації, підвищується заробітна плата, покращуються соціальні умови.

Завдяки досвідченим керівникам і висококваліфікованим спеціалістам та чіткій стратегії розвитку, наше підприємство визнають як одне з найефективніших і стабільніших підприємств оборонного комплексу України.

Відмічаючи славний 50-річний ювілей, підприємство з впевненістю прямує у процвітаюче майбутнє, забезпечуючи обороноздатність України, благополуччя працівників та їх сімей.

Керівництво ДК “Укроборонпром” та ДП “Красилівський агрегатний завод” вітає зі святом усіх ветеранів і працівників заводу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *