«Аква-Терм Київ»

З 15 по 18 травня 2018 року в Києві проходила 20-та Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів, у якій брали участь як українські виробники, так і представники провідних світових брендів.

Саме на «Аква-Терм Київ» відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.
В роботі цієї всесвітньо відомої виставки взяло участь і Державне підприємство «Красилівський агрегатний завод».

Близько 50 відсотків продукції, що випускає завод, складають товари народного споживання. Серед них найбільшу частку становить техніка для опалення: твердопаливні, газові та електричні котли, що призначені для опалення приміщень будинків, магазинів, побутових та виробничих об’єктів, а також конвектори «Корді», що розроблені як альтернатива газовим котлам за відсутності системи теплопостачання.

Яскраве та сучасне оформлення стенду опалювальної техніки ДП «Красилівський агрегатний завод» не могло не привернути увагу відвідувачів виставки: наші вироби якісно відрізнялися від товарів інших вітчизняних виробників, які працюють у цьому ж сегменті ринку, а наші дівчата своєю молодістю та красою довершували образ підприємства, як сучасного та перспективного, потенціал якого ще не розкрився в повній мірі.

Окрім постійно працюючої групи, на другий день виставку відвідала група керівників підрозділів та спеціалістів заводу, які вже мають чималий досвід у проведенні подібних заходів, та новачків, які здобували свій перший неоціненний досвід – адже в майбутньому їм доведеться підтримувати заводські традиції та удосконалювати роботу підприємства.

Напружена робота під час проведення виставки «Аква-Терм Київ» та по її закінченню, дозволила проаналізувати ринок та намітити плани подальшого випуску опалювальної техніки.

Спираючись на досягнення минулого року, є всі підстави сподіватися, що участь у міжнародній виставці стане своєрідним прискорювачем на шляху подальшого розвитку ДП «Красилівський агрегатний завод» та дозволить вже в недалекому майбутньому наростити обсяги виробництва і продажів опалювальної техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *