Апеляційний суд виніс рішення на користь ДП “КАЗ” у справі проти російського “МиГ”

Головна Найважливіші події Апеляційний суд виніс рішення на користь ДП “КАЗ” у справі проти російського “МиГ”

Північно-західний апеляційний господарський суд виніс рішення на користь ДП “Красилівський агрегатний завод” у справі проти “Российской самолетостроительной корпорацией “МиГ”, яка входить до складу “Объединённая авиастроительная корпорация”, 100% акцій якої належить Російській Федерації. “МиГ” є одним з основних підприємств російського оборонно-промислового комплексу та виконує повний цикл робіт в сфері створення, ремонту та модернізації винищувальної авіації, озброюючи російську армію літаками МіГ-29 та їх модернізованими версіями.

У позові російської компанії до українського оборонного підприємства повністю відмовлено. Відповідне рішення було прийнято судом 27 червня 2019року.

Апеляцію було подано після того, як Господарський суд Хмельницької області задовольнив позовні вимоги російської компанії у судовій справі №924/774/18 та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь “МиГ”.

Рішення, що було ухвалено 18 квітня, повністю суперечить Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року “Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Вказаним Указом АТ “Российская самолетостроительная корпорация “МиГ”, було включено до списку юридичних осіб щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), відповідно до вимог Закону України “Про санкції”. Українські санкції проти Російської Федерації, указ про розширення яких було підписано Президентом України, синхронізовані з аналогічними санкціями Європейського Союзу і США.
Але завдяки поданій апеляції інтереси ДП “Красилівський агрегатний завод” вдалось повністю захистити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *