БД3-УСК (БД3-УСК-А, БД3-УСК-Б)

1981

Балочний утримувач – це балка, на якій встановлено ухвати, замок Д3-УМ для кріплення вантажу, механізм підйому, блоку вимикачів, кронштейну з електромеханізмами МПІ-155, ПУС-36-71, МВН-66.

ПУС-36-71 призначений для керування спрацювання блоку УБ-32, що підвішується на тримач, при встановленні останнього на об’єкти, що обладнані спеціальною системою.

МПІ-155 – механізм подавання імпульсів, що призначений для керування електро піротехнічними пристроями, що забезпечують спрацювання скидання вантажів на АКТИВ та ПАСИВ.

МВН-66 – механізм призначений для керування спрацювання вантажів на АКТИВ та ПАСИВ, споряджених пристроями, що забезпечують їх спрацювання за допомогою механічного взведення.

Замок Д3-УМ призначений для підвішування, доставки та скидання вантажів вагою від 50 до 500 кг. Розрахований на стандарті вантажі, на яких встановлено один або два рима з відстанню між ними 250 мм. В комплекті два піропатрони, з окремим електричним ланцюгом кожний. Гази високого тиску від піропатронів тиснуть на поршень, що відповідає за відштовхування вантажу вниз. Замок Д3-УМ використовується в балках і пілонах літаків Су та МіГ.