День незалежності

Головна Найважливіші події День незалежності

Напередодні 27-ї річниці незалежності України, 23 серпня 2018 року, в Центрі культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради відбулись урочисті заходи.

З привітаннями до присутніх звернулась міський голова Ніла Островська. Вона наголосила, що основне багатство та надбання України – це люди, щедрі й працьовиті, які люблять рідний край та чесно і сумлінно працюють для його розбудови й процвітання. Напередодні найбільшого державного свята – Дня незалежності України, Ніла Островська побажала усім завжди відчувати радість від того, що Господь подарував нам саме цю землю, саме цю мову і саме цю культуру.

В ході урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

З нагоди 27-ї річни¬ці незалежності України, за багаторічну сумлінну працю Ніла Островська нагородила Почесною Грамотою обласної ради керівника ДП «Красилівський агрегатний завод» Олександра Феодосійовича Процюка. Грамоти і Подяки обласної ради; районної ради та райдержадміністрації; Почесні Грамоти міської ради були вручені кращим представникам трудових колективів району, учасникам бойових дій, волонтерам.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулись перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний і голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, які подякували присутнім захисникам української держави та побажали усім миру, добробуту й процвітання. Кращим представникам Красилівського району вони вру-чили обласні й районні грамоти, подарунки та квіти, зокрема й праців-никам ДП «Красилівський агрегатний завод»:

– Абельчуку Андрію Володимиро¬вичу – начальнику відділу закупівель, 1985 року народ¬ження. Абельчук А. В. розпочав свою трудову діяльність на підприємстві у 2005 році юрисконсультом, далі працював начальником відділу збуту, головним контролером, а в 2016 році був призначений начальником відділу закупівель;

– Степасюку Івану Володимировичу – токарю механозварювального цеху № 73, 1971 року народження. Степасюк І. В. працює на підприємстві токарем з 2002 року.

– Гиляку Оксану Олександрівну – інженера-технолога складального цеху № 95, 1992 року народження. Гиляка О. О. була прийнята на роботу в 2014 році.

Впродовж урочистостей звучали пісні, які доторкнулись до серця присутніх та додали усім гарного настрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *