АероІндія 2019

Двадцятого лютого у місті Бангалор, Індія, відкрилася міжнародна авіаційна виставка АероІндія 2019, яка тривала до 24 лютого. Участь України у цій виставці є наймасштабнішою за всі роки.

До складу української делегації увійшли Командувач Повітряними силами ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Індії Ігор Поліха, керівники ДК «Укроборонпром» та 15 державних та приватних оборонних підприємств України. Організатором участі української делегації у заході є ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт». ДП «Красилівський агрегатний завод» представляв директор підприємства Олександр Процюк.

Під час виставки проведено офіційні зустрічі з керівниками оборонних та військових відомств Індії, а також робочі зустрічі з найбільшими індійськими державними та приватними компаніями, серед яких HAL, Bharat Dynamics Limited, Bharat Electronics Limited, DR DO, Larsen&Toubro, Adani Group, Punj Lloyd та інші.

Заплановані переговори стосувалися подальшого розвитку співпраці між оборонними компаніями обох держав у сферах літакобудування, спільного виробництва сучасних РЛС, модернізації систем ППО, ракетобудування. Також, в ході виставки вперше в Індії відбулася презентація AH-132D.

Учасники виставки мали змогу спостерігати за демонстраційними польотами українського літака та відвідувати його статичну демонстрацію. Українська делегація працювала на об’єднаному стенді ДК «Укроборонпром», де представлено модель військово-транспортного літака Ан-188 та у двох спільних шале ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДП «Антонов» та державної Саудівської військово-промислової компанії’ (SAMI), що бере участь у розвитку проекту Ан-132.

Виставка АероІндія проводиться кожні два роки та є основною платформою для демонстрації своєї продукції перед військовими Республіки Індія та розширення співпраці з індійськими компаніями в авіаційній та суміжних сферах.

На сьогодні Індія позиціонує себе як перспективний промисловий хаб для глобальної авіакосмічної індустрії та звертає особливу увагу на розвиток двосторонніх програм співпраці за програмою Make in India.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *