День рибалки

У другу неділю липня в Україні відзначається День рибалки. Традиційно любителі-рибалки нашого підприємства зібралися на пожежному водоймищі заводу 14 липня 2019 року для участі у 15-му відкритому чемпіонаті «Красилівського агрегатного заводу» з рибалки.

У змаганнях взяли участь 15 працівників підприємства з усіх структурних підрозділів заводу. Перед початком змагань суд¬дівська колегія в складі: Ксьондзика М. І. – головного судді, Ковтонюка О. І., Мазура С. Т. – лінійних суддів, провели інструктаж та розповіли про порядок та умови змагань.

Змагання розпочалися о шостій ранку і тривали три години.

Після завершення змагань суддівська колегія провела контрольне зважування риби. Згідно Положення «Про відкритий чемпіонат «КАЗ» з рибалки» були встановлені наступні результати:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 місце посів Степасюк І. В. – токар цеху № 73 (вага виловленої риби – 4,68 кг.);
2 місце – Шаповалов В. О. – майстер цеху № 73 (вага вилову – 3,94 кг.);
3 місце – Сюткін В. В. – токар цеху № 75 (вага вилову – 3,85 кг).

Призери нагороджені дипломами, також їм були вручені призи:
1 місце – вудочка «Мікадо»,
2 місце – котушка,
3 місце – підсадка.

Також, згідно «Положення про відкритий чемпіонат «КАЗ» з рибалки», заохочувальним призом було нагороджено Омелянчука В. В. – заступника начальника виробництва, який зловив найбільшу рибу. Віталій Васильович витягнув сома вагою 2,91 кг. Всього під час змагань було виловлено 37,1 кг риби. Після прискіпливого зважування, за рішенням суддівської колегії, коропа вагою менше одного кілограма було відпущено до водойми.

Змагання пройшли весело та організовано. Всі учасники змагань залишилися задоволеними.

Організатором проведення змагань виступили спортивно-масова комісія профспілкового комітету та адміністрація заводу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *