Успіх заводської команди з футзалу

Home Найважливіші події Успех заводской команды по футзалу

Третій рік поспіль заводська команда з футзалу бере участь у відкритому чемпіонаті м. Хмельницького з футзалу. Досягнуто немало: в дебютному сезоні 2017-2018 року команда ФК «Красилівський агрегатний завод», перебуваючи в 5 дивізіоні (з 36-ти команд-учасниць) посіла 2 місце та перейшла в 4-й дивізіон. В сезоні 2018-2019 років заводська команда теж без нагород не залишилась – 3 місце, але наші спортсмени зупинились за крок до переходу в 3 дивізіон.

І ось розпочався чемпіонат 2019 – 2020 років. Функціонери відкритого чемпіонату м. Хмельницького з футзалу з деяким скептицизмом ставилися до нашої команди, про що свідчать анонси, які передували зіграним матчам (окрім 1 туру). Публікую висловлювання знавців перед іграми нашої команди, а після їхніх висловлювань розміщаю (в скобках) результати кожного матчу. Це свідчить про те, що ні один негативний прогноз щодо нашої команди не виправдався.

1 тур – «КАЗ», який за підбором гравців виглядає одним з головних претендентів на підвищення в класі, сезон почне поєдинком із дебютантом – «Прикордонником-2» (перемога 5:0);
2 тур – ФК «ЮАН» спробує завадити «КАЗу» (перемога 5:4); 3 тур – «ЛП-Інкогніто» за рахунок характеру може створити проблеми «КАЗу» (перемога 10:1);
4 тур – згуртованому «Золотому Грифону» цілком під силу зупинити виграшну ходу «КАЗа» (перемога 14:3);
5 тур – зіграним та наполегливим «Товтрам» можливо вдасться зупинити переможний рух «КАЗа» (нічия 4:4).

Після 5 туру ФК «КАЗ» абсолютно заслужено перебуває на 1 місці турнірної таблиці 4 дивізіону!!!

Користуючись нагодою, хочу подякувати директору ДП «КАЗ» О. Процюку та голові профкому ПАУ на ДП «КАЗ» М. Галишу за фінансову підтримку нашої команди, а також усім вболівальникам, які супроводжують та надихають нашу команду на перемоги!!!

Президент команди з футзалу ДП «Красилівський агрегатний завод» Віталій Омелянчук

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *