Завод відвідав генеральний директор «УКРОБОРОНПРОМУ»

Home Найважливіші події Завод відвідав генеральний директор «УКРОБОРОНПРОМУ»

Двадцять другого травня 2019 року ДП «Красилівський агрегатний завод» відвідав гендиректор концерну «Укроборонпром» Павло Букін.

У складі Концерну наше підприємство – ДП «Красилівський агрегатний завод» входить до Дивізіону високоточної зброї та боєприпасів.

Павла Букіна зустріли керівники та спеціалісти підприємства, які і провели ознайомлювальну екскурсію цехами підприємства, виробничими підрозділами та основними відділами.

Метою поїздки стало ближче знайомство з роботою Державного підприємства «Красилівський агрегатний завод». Гендиректор концерну «Укроборонпром» Павло Букін – не новачок в оборонній сфері, в якій він пропрацював 12 років. Навіть сторонньому оку під час екскурсії було помітно те, що він глибоко знає виробничу сферу – від організації виробництва, до найдрібніших деталей технологічних процесів.

Керівництво підприємства ознайомило посадовця з роботою заводу та дільницями, де складається продукція оборонного призначення, товари народного споживання, зокрема опалювальна техніка, а також відвідали дільницю, де складають автомат «Малюк» і тир, де гості мали можливість випробувати стрілецьку зброю. Павло Букін відзначив помітні обсяги модернізації виробництва ДП «Красилівський агрегатний завод», яка дає можливість виробляти більш конкурентоспроможну продукцію, як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринків.

По закінченні знайомства з виробничими потужностями підприємства була проведена виробнича нарада, де обговорювалися перспективи розвитку ДП «Красилівський агрегатний завод».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *