«IDEX-2017»

Держконцерн “Укроборонпром”, у тому числі – делегація ДП «Красилівський агрегатний завод», взяла участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз у два роки в Об’єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона стартувала 19 лютого та тривала п‘ять днів.

Міжнародна виставка озброєнь і військової техніки IDEX-2017 об’єднує виробників і постачальників оборонної продукції з 50 країн світу. Цього року усі експонати учасників розмістились на 133 000 кв. метрах виставкової площі.
На IDEX-2017 ДК “Укроборонпром” продемонстрував бойові машини, бойові модулі, кероване ракетне та артилерійське озброєння, а також інші передові розробки підприємств-учасників Концерну.
На цій, як і на всіх інших міжнародних виставках озброєння, ДК “Укроборонпром” ставить собі за мету залучити іноземних виробників до взаємовигідної співпраці та продемонструвати інвесторам перспективність українського оборонного комплексу.
Одразу після офіційного відкриття виставки “IDEX-2017” прем’єр-міністр і віце-президент Об’єднаних Арабських Еміратів Мохаммед ібн Рашид аль-Мактум відвідав стенд Державного концерну “Укроборонпром”.
Генеральний директор “Укроборонпрому” ознайомив прем’єр-міністра з усією експозиціє Концерну та обговорив із ним військово-технічну співпрацю між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами, зазначивши на її пожвавленні за останні роки.
Українська експозиція на IDEX-2017 викликала неабиякий інтерес у представників інших компаній та іноземних делегацій, адже висока якість українського ОВТ підтверджується реальними бойовими діям, що тривають на Сході Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *