Семінар з розвитку ІТ

Головна Найважливіші події Семинар с развития ИТ

16 лютого 2017 року відбувся перший в історії Концерну семінар представників ІТ-підрозділів підприємств ДК «Укроборонпром».

З докладом на тему «Роль ІТ в четвертій промисловій революції. Діяльність ІТ-департаменту Концерну» виступив директор ІТ-департаменту Шубенко О.А.;

з інформацією про «Облікові системи на підприємствах Концерну, аналіз та тенденції» ознайомив заступник директора департаменту ІТ Салтовець Д.О.;

з презентацією на тему «Досвід запровадження ERP системи, отримані переваги для підприємства, важливі моменти» виступив заступник генерального директора з інформаційних технологій ДП НВКГ «Зоря-Машпроект» Мінін О.А. Його статистичні дані про результати впровадження вразили більшість учасників, тому під час перерви він охоче відповів на ряд питань щодо складнощів впровадження, методів і мотивації.

На тему «Реалії кібератак на об’єкти інфраструктури України» виступили Корнєйко О.В. – радник ДП «Укрінмаш», президент ГО «АУККіБ»; Козаченко І.М. – експерт у сфері КІБ, екс-начальник державного центру кібер-захисту та протидії кібер-загрозам ДССЗЗІ.

В продовження теми відбулась конференція в режимі «круглий стіл» з питань кібер-безпеки, розвитку, запровадження, де жваво обговорювались методи і інструменти виявлення кібер-атак, способи їх ізоляції і знешкодження.

Наступні теми семінару були обрані з питань учасників. Напередодні представники ІТ-відділів підготували презентації до участі в семінарі, з зазначенням питань, які потребують особливої уваги. Тому всі наступні обговорення відбулись в форматі «круглих столів», що дозволило всім зацікавленим фахівцям отримати відповіді на поставлені запитання.

Серед найгостріших питань були порушені такі теми:

«Проблеми найму, розвитку та утримання ІТ-персоналу»;
«Розвиток ІТ-інфраструктури, ІТ-бюджети»;
В завершення зустрічі відбулось обговорення «Подальших планів дій з обміну досвідом та навчальних заходів».

Представники ІТ-відділів підприємств Концерну подякували організаторам за проведення семінару, що дозволив отримати відповіді на багато питань, практичну інформацію по тематиці докладів, яка може бути використана в майбутньому. Учасники семінару високо оцінили семінар, як такий, що має практичну користь і досяг зазначених в порядку денному цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *