Красилівський агрегатний завод отримав право на самостійний експорт військової продукції

Головна Найважливіші події Красилівський агрегатний завод отримав право на самостійний експорт військової продукції

Державне підприємство «Красилівський агрегатний завод», яке входить до складу Укроборонпрому, отримало від українського уряду право на експорт власної продукції військового призначення.

Зокрема, згідно з постановою Кабінету Міністрів України завод може постачати пускові пристрої АПУ-470М, призначені для підвішування, доставки та пуску ракет з літаків, замки ДЗ-УМ до них і балкові утримувачі, на яких ці замки встановлено. Зазначена продукція використовується на літаках Су та МіГ.

«Раніше експорт цих товарів відбувався завдяки підприємствам-спецекспортерам Укроборонпрому. Відтепер підприємство, яке виробляє обладнання для авіаційної техніки, може самостійно визначати для себе перспективні ринки збуту та працювати на них», – розповів заступник генерального директора Укроборонпрому з виробництва Ігор Фоменко.

Повноваження з експорту для Красилівського агрегатного заводу є чинними до 1 травня 2026 року.

Нагадаємо, що цьогоріч право на експорт та імпорт продукції військового призначення також отримав Одеський авіаційний завод, який входить до складу Укроборонпрому. Загалом на сьогодні такі повноваження мають 23 підприємства Концерну.

Джерело: https://ukroboronprom.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *