«Малюка» тестували правоохоронці

Головна Найважливіші події «Малыша» тестировали правоохранители

ДП «Красилівський агрегатний завод» відвідав очільник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковник поліції Василь Віконський. Метою візиту було знайомство зі стрілецькою зброєю «Малюк», яка виробляється на підприємстві. Зустріч почалася в кабінеті директора заводу, а закінчилася в заводському тирі, де гості змогли випробувати зброю та скласти про неї власну думку.

Як людина, що не з чуток знайома зі стрілецькою зброєю, за допомогою якої у 2014 році полковник боронив Україну в зоні АТО, очільник обласної поліції відмітив зручність автомата, гарну кучність, значно меншу віддачу і тихий постріл у порівнянні з автоматом Калашникова, а також збалансованість зброї.

Варто нагадати читачам: дещо раніше, у 2016 році, в Україні було завершено випробування автомата «Малюк», в результаті яких отримані найвищі оцінки за більшістю параметрів, що підлягають тестуванню, а в 2017 році він був прийнятий на озброєння військових формувань.

Під час тестування «Малюка» очільником обласної поліції були присутні: начальник Красилівського відділу поліції Андрій Когунь, керівництво заводу, заступник генерального директора ТОВ «Інтерпроінвест», керівник проекту «Малюк» Сергій Луговський та голова Наглядової ради компанії-розробника «Малюка» Сергій Варібрусов, які більш детально розповіли про зброю та дали відповіді на поставлені запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *