«Sarsilmaz Silah Sinaj»

Представники ДП «Красилівський агрегатний завод» у складі делегації Концерну «Укроборонпром» відвідали Туреччину з метою ознайомлення з виробництвом стрілецької зброї на одному з підприємств країни.

Українці побували в компанії «Sarsilmaz Silah Sinaj», що на сьогодні є турецьким лідером з виробництва легких видів озброєння із 136-річним досвідом роботи, яку було засновано ще в 1880 році.

Компанія «Sarsilmaz Silah Sinaj» відноситься до сучасних виробництв, у якому всі процеси максимально автоматизовані та роботизовані. Відвідування виробництва не залишило ніяких сумнівів, що з такими партнерами потрібно співпрацювати, залучати їх досвід та запроваджувати подібні високопродуктивні процеси і технології.

Керівники компанії «Sarsilmaz Silah Sinaj» в свою чергу також виявили зацікавленість у співпраці з українськими підприємствами в сфері дрібнокаліберного озброєння.

Нагадуємо, що державним підприємством «Красилівський агрегатний завод» спільно з ТОВ «Інтерпроінвест» розроблено та впроваджено в серійне виробництво автомат «Малюк».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *