Кандидат в народні депутати Олена Копанчук відвідала підприємство

Головна Найважливіші події (Українська) Кандидат в народні депутати Олена Копанчук відвідала підприємство

Напередодні виборів до Верховної Ради України на підприємство завітала кандидат в народні депутати Олена Копанчук. Вона зустрілася з керівництвом заводу, ознайомилася з роботою підприємства та виступила з промовою перед його працівниками.

Згідно з даними Центральної виборчої комісії, Олена Копанчук перемогла на нашому виборчому окрузі, та в подальшому як депутат-мажоритарник буде представляти інтереси нашого округу у Верховній раді.

У розмові з аудиторією Олена Копанчук окреслила головні проблеми 189-го округу, зокрема, Красилівщини, які потрібно негайно вирішувати:
– Села із занепадом інфраструктури, соціальної сфери, відсутністю дорожнього покриття, елементарних місць для культурного дозвілля та відпочинку молоді, банальних спортивних майданчиків. Та що говорити, – школи закривають, бо малокомплектні. А де там дітям взятися, якщо ні робочих місць, ні перспектив.

Нам потрібно максимально вдихнути життя в села, бо це – колиска нації. Від¬ремонтувати дитсадки, будинки культури. Зробити дієвою первинну ланку медицини. Адже у більшості наших сіл закриваються ФАПи, у багатьох – в критичному аварійному стані, чимало, так би мовити, просто є, але не можуть виконувати свою функцію успішно, бо не мають базового забезпечення. А де йому взятися, як фінансування копійчане. Куди людям у разі чого звертатися? Чекати, поки бездоріжжям приїде швидка, чи вмирати, бо усіх необхідних ліків навіть для надання першої медичної допомоги сільські фельдшери не мають? Далеко не позитивно відіб’ється на здоров’ї людей закриття відділення Красилівської центральної районної лікарні в Антонінах.

Не скрізь є вуличне освітлення. Чимало населених пунктів у нашому окрузі з аварійними містками, проблемними очисними спорудами, стихійними сміттєзвалищами. Забруднені та зарослі два ставки в місті Красилові, а також річка Случ. І роботи у цьому напрямку поки не ведуться… Потребує ремонту дорога Красилів-Антоніни-Теофіполь, та й не тільки вона.
Треба врегулювати тарифну політику щодо водопостачання та водовідведення Красилова. Це ж нонсенс: хмельничани сплачують за воду, яка постачається із Чернелівського водосховища до Хмельницького, менше, ніж красилівчани! Непокоїть і екологічна ситуація із цим водогоном: великий забір води призводить до руйнування екосистеми прилеглих територій, зсуву ґрунтів біля будинків селян.

Відсутня належна політика у сфері логістики. Автобусне сполучення між селами району із Красиловом геть недосконале. Потрібно залучати перевізників, заохочувати їх. Люди ще не навчилися хворіти за графіком автобуса, який ходить раз на кілька днів, щоб поїхати до лікарні.

Олена Копанчук впевнено перемогла на виборах до Верховної Ради на нашому окрузі, з чим її і вітаємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *