Наше підприємство з робочим візитом відвідав генеральний директор Державного концерну “УкрОборонПром” Юрій Веніамінович Гусєв

Головна Найважливіші події Наше підприємство з робочим візитом відвідав генеральний директор Державного концерну “УкрОборонПром” Юрій Веніамінович Гусєв

7 жовтня 2021 року наше підприємство з робочим візитом відвідав генеральний директор Державного концерну “УкрОборонПром” Юрій Веніамінович Гусєв, заступник генерального директора з безпеки Роман Володимирович Забарчук, начальник управління високоточних зброї та боєприпасів Державного концерну генерал Андрій Арнольдович Артюшенко та прес секретар генерального директора Альона Ігорівна Голубенко. Директор завода Олександр Феодосійович Процюк ознайомив гостей з підприємством, його виробничими потужностями, а також продукцією яка виготовляється. Гості були приємно вражені широким асортиментом товарів широкого вжитку які виробляє ДП “КАЗ”.

Після ознайомлення з заводом було проведено робочу нараду. Під час якої Юрій Веніамінович розповів про реформування «Укроборонпрому», а також перші результати підготовки до трансформації концерну в сучасні холдинги з ефективною системою корпоративного управління.

Також генеральний директор ДК “УкрОборонПром” зазначив, що йому приємно, що в такій нелегкій економічній ситуації, директору заводу Олександру Феодосійовичу вдається втримати колектив, та завантажити виробництво замовленнями. Ваше підприємство є зразковим та взірцем для наслідування, а зі своєї сторони я гарантую повну підтримку для розвитку вашого підприємства та оборонно примислового комплексу України вцілому. Разом ми робимо Україну сильною, зазначив Юрій Веніамінович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *