Підприємство відвідав аташе Індії в Україні

Головна Найважливіші події Підприємство відвідав аташе Індії в Україні

Тринадцятого березня завод відвідав представник Штаб-квартири ВПС сил Індії, військово-повітряний аташе при Посольстві Республіки Індія в Україні полковник Санжива Вашишта.

Аташе в супроводі керівників та спеціалістів підприємства здійснили огляд виробничих потужностей державного підприємства «Красилівський агрегатний завод».

Після знайомства з підприємством відбулися перемовини, в яких взяв участь директор ДП «Красилівський агрегатний завод» Процюк О.Ф., керівники та спеціалісти заводу, а також представник ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», головний спеціаліст департаменту контрактів № 1 – Борщевський В. О.

Сторони підтвердили, що державне підприємство «Красилівський агрегатний завод» має всі необхідні потужності для ремонту / капітального ремонту та виробництва ряду виробів, що використовуються на літаках ВПС Індії.

Аташе отримав від виробника сертифікати виробів, яких потребують військово-повітряні сили Індії, впевнився в наших реальних можливостях щодо виконання масштабного замовлення ВПС Індії, а також повідомив, що ВПК Індії вишукує можливості щодо запровадження програми (залучення співвиконавця) зі спільного виробництва авіаційних виробів (комплектів) в рамках програми «Зроблено в Індії».

Сторони підтвердили, що ДП «Красилівський агрегатний завод» є заводом-виробником виробів, які можуть бути запропоновані ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» для постачання військово-повітряним силам Індії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *