Вітання з нагоди святкування 50-річчя

Головна Без категорії Вітання з нагоди святкування 50-річчя


Віктор Михайлов, заступник директора Дивізіону – начальник управління Державного концерну «Укроборонпром»


Хочу від себе особисто, а також від Державного концерну «Укроборонпром» привітати колектив з нагоди 50-річчя підприємства!
Вірю в успішне майбутнє ДП «Красилівський агрегатний завод», яке на сьогодні перебуває в сталому економічному положенні, а в концерні «Укроборонпром» воно перебуває в класі «економічно активних підприємств», тому ми усі віримо в майбутнє вашого підприємства.
Хочу побажати усім працівникам, перш за все, здоров’я, особистого щастя, щоб колектив ще працював не один рік, щоб ще не один ювілей ми зустріли разом!
Бажаю усім успіхів і наснаги!


Антон Карпенко, голова наглядової ради Державної акціонерної холдингової компанії «Артем»


Довгі роки нас об’єднує спільна робота над виробництвом оборонних проектів, і сьогодні, з огляду на те, яким сучасним обладнанням оснащений Красилівський агрегатний завод, є впевненість у тому, що нас чекає маса спільних проектів у майбутньому.
Я бажаю усім інтенсивної роботи, успішного виконання поточних замовлень та отримання нових, в тому числі і від нашого заводу, за нашими проектами. Хочеться відмітити, що люди дуже достойно працюють.
Вітаю працівників і керівництво заводу зі святом! Всім бажаю здоров’я, успіхів, освоїти усі замовлення, що найближчим часом будуть!


Андрій Шинькович, народний депутат


Від щирого серця вітаю працівників заводу, керівництво! Щиро радий тому, що саме Красилівщина є одним з передових районів у промисловості, у виробництві, а особливо у такій, надзвичайно важливій сьогодні для нашої країни галузі, як її обороноздатність. Тільки з високоякісною новітньою зброєю ми зможемо повернути в Україну мир. Ми зможемо захистити нашу країну для того, щоб наші діти, наші жінки, наші батьки жили в мирній, стабільній і розвиненій державі.
Зі святом вас, шановні працівники підприємства!


Ніла Островська, міський голова


Важко переоцінити здобутки Красилівського агрегатного заводу на його піввіковому шляху. Це підприємство завжди брало активну участь у розбудові міста та його інфраструктури, виступало одним з найважливіших гарантів сталого розвитку громади міста. Продукція та науково-інженерні досягнення заводу ДП «Красилівський агрегатний завод» відомі далеко за межами України.
Проте усім зрозуміло, що досягнення підприємства це, перш за все, люди, які щодня віддавали себе роботі. Саме працівники агрегатного заводу своєю працею та самовідданістю створили добре та величне ім’я – «Красилівський агрегатний завод»!
Тож бажаю вам довгих літ, міцного здоров’я, сімейного затишку та вдячних нащадків. Ще раз вітаю вас з ювілеєм!


Петро Королюк, директор ДП «Красилівський агрегатний завод» у 2000-2016 роках


Приємно бачити усміхнених заводчан, я бачу, що колектив заводу підготувався до ювілею. Ця подія підкреслює здобутки заводу та стан підприємства. Ще немало роботи попереду, щоб зберегти це підприємство. Чималим здобутком є те, що на заводі залишилися фахівці, які розуміють що таке виробництво, і що потрібно зробити на майбутнє.
Вважаю, що в колективу є хороші перспективи, варто модернізуватися, думати про закупівлю нового обладнання, освоєння нових технологій тощо.
Бажаю всім працівникам Красилівського агрегатного заводу довгих років життя, міцного здоров’я, зростання заробітної платні!


Ярема Жугаєвич, голова Профспілки авіабудівників України


Трудовий колектив протягом цих 50-ти років пройшов суворі випробування, а завдяки таким підприємствам як ваше, галузь стала найбільш збереженою.
Я щиро дякую вам за роботу! Люди, які працюють, отриму¬ють чесно зароблену заробітну плату, з гордістю повертаються додому, до своїх дітей та онуків. Особливо це важливо зараз, коли ми бачимо, як зупиняються навіть не підприємства, виробництва, а цілі галузі.
Хочу побажати трудовому колективу відсвяткувати не один ювілей, подякувати ветеранам, особливо тим, які закладали підвалини підприємства.
Дякую вам, зі святом, здоров’я, добробуту, дай Боже, щоб був мир в нашому домі, нашій країні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *