Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про реформу Державний концерн “Укроборонпром”.

Головна Найважливіші події Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про реформу Державний концерн “Укроборонпром”.

Ця подія є крапкою у довгому та непростому процесі формування нового законодавчого фундаменту для розвитку українського державного ОПК. Та водночас ця подія – нова точка відліку для української обронки!

Я хочу, в першу чергу, привітати та подякувати усім, хто пройшов цей шлях – від напрацювання законопроєкту 3822 до його підписання Президентом – разом із нашою командою. Голова фракції Слуга Народу Давид Арахамія, Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, голова профільного підкомітету Ігор Копитін, народні депутати, Кабінет Міністрів України, міжнарожні партнери та друзі – це була крута спільна командна робота.

Але, передусім, дякую за потужну підтримку та довіру Президенту України Володимиру Зеленському та команді Офіс Президента України.

Тепер ми зможемо:

✅посилити обороноздатність України, структурно перезавантаживши 118 розрізнених підприємств Укроборонпрому, 21 з яких – поки що знаходиться на тимчасово окупованих територіях.
✅ Запровадити сучасні підходи корпоративного управління, які убезпечать їх від корупційних ризиків, конфлікту інтересів та прямого політичного впливу.
✅Створювати спільні підприємства з вітчизняними та іноземними партнерами.
✅Здійснювати трансфер технологій.
✅Залучати прямі (у т.ч. іноземні) інвестиції з метою виготовлення сучасних зразків озброєння та військової техніки передусім для потреб Збройних сил України.

Дякую усім!
Разом ми це зробили! 💪
Разом ми зробимо Україну сильною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *