«Акватерм Київ»

14-17 Травня 2019 року в Києві на території Міжнародного Виставкового центру відбулася 21-а Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки та басейнів. «Акватерм Київ» — унікальний, чітко сегментований галузевий захід для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якому представлені енергозберігаючі рішення для кожного сектору.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку «Акватерм Київ» для виводу на ринок нових продуктів/рішень, при цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI. Щорічно в рамках виставки проводиться понад 20 заходів та презентацій, які відвідують не менше 3000 спеціалістів галузі, де 88% відвідувачів — відповідальні за прийняття рішення чи ухвалюють його самостійно, 50% відвідувачів — власники, керівники, баєри, що представляють підприємства з різних регіонів України. Саме на виставці «Акватерм Київ» відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь наступний сезон.

Саме на «Акватерм Київ» відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.
В роботі цієї всесвітньо відомої виставки взяло участь і Державне підприємство «Красилівський агрегатний завод».

Близько 50 відсотків продукції, що випускає завод, складають товари народного споживання. Серед них найбільшу частку становить техніка для опалення: твердопаливні, газові та електричні котли, що призначені для опалення приміщень будинків, магазинів, побутових та виробничих об’єктів, а також конвектори «Кор-ді», що розроблені як альтернатива газовим котлам за відсутності системи теплопостачання.

Яскраве та сучасне оформлення стенду опалювальної техніки ДП «Красилівський агрегатний завод» не могло не привернути увагу відвідувачів виставки: наші вироби якісно відрізнялися від товарів інших вітчизняних виробників, які працюють у цьому ж сегменті ринку.

Окрім постійно працюючої групи, на другий день виставку відвідала група керівників підрозділів та спеціалістів заводу, які вже мають чималий досвід у проведенні подібних заходів, та новачків, які здобували свій перший неоціненний досвід — адже в майбутньому їм доведеться підтримувати заводські традиції та удосконалювати роботу підприємства.

Напружена робота під час проведення виставки «Акватерм Київ» та по її закінченню, дозволила проаналізувати ринок та намітити плани подальшого випуску опалювальної техніки.

Спираючись на досягнення минулого року, є всі підстави сподіватися, що участь у міжнародній виставці стане своєрідним прискорювачем на шляху подальшого розвитку ДП «Красилівський агрегатний завод» та дозволить вже в недалекому майбутньому наростити обсяги виробництва і продажів опалювальної техніки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *