Конго

Презентація виробів військового призначення, що були представлені на 15-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека — 2018» та виготовляються на ДП «Красилівський агрегатний завод», не залишила байдужими іноземних відвідувачів виставки. В жовтні завод вже встигла відвідати делегація зі Сполучених Штатів Америки, а наприкінці місяця на підприємство прибув Уповноважений Президента Демократичної Республіки Конго з питань військової місії, генерал армії Франсуа Оленга. Конго — це держава в центральній Африці, представники цієї країни були на виставці, де їх і зацікавив автомат «Малюк».

Представники компанії-розробника — товариства «ІнтерПроІнвест» ознайомили генерала з конструкцією «Малюка», його перевагами перед іншими видами подібної стрілецької зброї.

Після ознайомлювальної частини генералу було запропоновано випробувати зброю в дії, на що той із задоволенням погодився. Поза всяким сумнівом, генералу, який безпосередньо брав участь в бойових діях та має чимало поранень, було цікаво попрактикуватись у стрільбі зі зброї, що має такий ефектний вигляд.

Для порівняння генералу була надана можливість постріляти з АК- 47 та з «Малюка» і випробувати усі новації, які втілені у цій стрілецькій зброї. Оцінка бойового генерала була високою.

Після стрільб гості піднялись до конференц-зали, де і провели перемовини за участю директора ЦІ «Красилівський агрегатний завод» Олександра Процюка, спеціалістів та керівників підприємства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *