Відбулися перемовини

Главная Найважливіші події Відбулися перемовини

Двадцять п’ятого липня 2019 року на базі підприємства відбулися перемовини представників турецької компанії «Intra Defense», ТОВ «ІнтерПроІнвест» та ДП «Красилівський агрегатний завод». У перемовинах від ДП «Красилівський агрегатний завод» взяли участь: директор Процюк О. Ф., головний інженер Іванюк В. В., заступник директора з безпеки Мотолін С. А., заступник директора з фінансів Базюк Р. М., начальник ВЗ Абельчук А. В.

Від ТОВ «ІнтерПроІнвест», м. Київ: Варібрусов С. Т. — голова наглядової ради, Чебанов О. А. — начальник де¬партаменту ЗЕД, Габдєєва Г. А. — менеджер проектів.
Представники компанії «Intra Defense» (Турецька Республіка): Омар Саваф — генеральний директор компанії, Сабіт Уміт Ерджін — директор з розвитку.

Іноземна делегація відвідала виставкову залу заводу, де отримала інформацію про історію становлення і розвитку підприємства, а також ознайомилася з макетами продукції (ОВТ), що виготовляються на заводі.

Делегація отримала можливість ознайомитися із дільницею складання виробу «Малюк» та безпосередньо дізнатися про його переваги в ході практичного застосування у випробувальній дільниці виробу «Малюк».

Далі представниками ДП «КАЗ» було продемонстровано іміджевий ролик підприємства з наголошенням на належність підприємства до Дер-жавного Концерну «Укроборонпром».

ТОВ «ІнтерПроІнвест» виявило зацікавленість щодо організації виробництва на базі ДП «Красилівський агрегатний завод» окремих частин та крупновузлового складання комплексів оборонного призначення, а також вивчення можливості постачання товариством «ІнтерПроІнвест» складових компонентів для цих виробів.

Представники іноземної делегації подякували за надану можливість зустрічі.

Сторони досягли попередньої згоди на проведення подальших тех-нічних консультацій, перемовин, ведення ділового листування з метою подальшого підписання необхідних угод, контрактів та договорів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *