Заводчани відвідали промисловий форум

Главная Найважливіші події Заводчани відвідали промисловий форум

З 20 по 23 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся XVII Міжнародний промисловий форум 2018 — щорічний великомасштабний виставковий захід, що з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), і рік за роком залишається найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики.

У Міжнародному промисловому форумі 2018 року взяли участь 352 компанії та підприємства, представлено технології та обладнання з 32 країн світу, а Китай, Чехія та Туреччина сформували свої національні експозиції. Форум відвідали більше 12 000 фахівців.

Підприємства вітчизняного машинобудівного комплексу гідно продемонстрували на стендах свою продукцію та розробки. Були представлені напрямки: металообробки, приладобудування та промислової автоматизації, вантажопідйомного та складського обладнання від багатьох виробників та розробників обладнання та технологій.

Відмінною рисою цьогорічного Промислового форуму стала значна кількість лазерного обладнання.

Інноваційні проекти та зразки новітнього обладнання з Європи, Азії та США були представлені на стендах іноземних учасників та провідних українських дилерів.

Як завжди, динамічною та насиченою була спеціалізована виставка «Укрзварювання». Учасники виставки, вітчизняні та зарубіжні компанії, представили значну кількість устаткування та матеріалів для впровадження інноваційних технологій у зварювальну галузь.

Обладнання для плазмового різання металу у значній кількості було представлено на стендах українських виробничих компаній.

Зростання інтересу до українського ринку у світі підтверджується розширенням колективних експозицій виробничих підприємств з Китаю, Туреччини та Чехії, які цього року містили значну кількість натурних зразків продукції.

Делегація фахівців та керівників ДП «Красилівський агрегатний завод» відвідала промисловий форум, де ознайомилася з новітньою продукцією і останніми розробками в галузі машинобудування. Побачене на форумі з часом обов’язково знайде своє місце в подальшій модернізації заводу, а інноваційні технології отримають тенденцію до їх поступового впровадження на виробництві.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *