Святкування 51-ї річниці створення підприємства та дня машинобудівника

Головна Найважливіші події Святкування 51-ї річниці створення підприємства та дня машинобудівника

20 вересня в приміщені 95-го цеху Красилівського агрегатного заводу відбулись урочисті збори, за участю керівництва, робітників та шановних гостей міста і району, з нагоди 51-ї річниці створення підприємства та Дня машинобудівника.

Розпочав вітальне слово голова профкому, Галиш Микола Іванович, який провів короткий екскурс історії становлення, формування та трасформації заводу за більш, ніж півстолітній вік.

З натхненною промовою виступив директор підприємства, Процюк Олександр Феодосійович, що озвучив досягнення роботи заводу останніх років: розширення ринку експорта, збільшення асортимента продукції, відповідність сучасним вимогам виробництва, покращення соціального забезпечення працівників. Олександр Феодосійович побажав міцного здоров’я, наснаги, благополуччя та родинного затишку колективу заводу та усім присутнім.

До привітання долучились шановні гості міста – Островська Н.В. (міський голова), Склонний Д.В. (в.о. голови РДА), Пасічник В.С. (голова райради). Керівництво та працівників ДП «КАЗ» в урочистому листі привітала також Копанчук О. Є., народний депутат Верховної ради України ІХ скликання, – текст листа озвучила Іванюк Т.В.

Окремо, за сумлінну працю та професійні досягнення були відзначені працівники, директор заводу та бази відпочинку «Корді» врученням грамот та оголошенням подяк ЦК ПАУ, Ради Федерації профспілок області, профспілкового комітету КАЗ.

Атмосферу торжества доповнив святковий концерт, за участю викладачів та учнів Красилівської дитячої школи мистецтв, а також оркестру Центра культури і дозвілля «Перлина» Красилівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *