З робочим візитом

Головна Найважливіші події З робочим візитом

Заступник генерального директора ТОВ «Інтерпроінвест», керівник проекту «Малюк» Сергій Луговський та голова Наглядової ради компанії-розробника «Малюка» Сергій Варібрусов детально розповіли про стрілецьку зброю, що виготовляється на ДП «Красилів¬ський агрегатний завод» та дали ґрунтовні відповіді на запитання, що ставив заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації, – начальник управління промисловості та інфраструктури Анатолій Польовик.

У липні ДП «Красилівський агрегатний завод» з робочим візитом відвідав заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації, начальник управління промисловості та інфраструктури Анатолій Польовик.

У супроводі керівників підприємства він ознайомився з діючим державним підприємством, з продукцією та стратегією розвитку заводу.

До обов’язків Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької обласної державної адміністрації входить аналіз стану і тенденцій розвитку промисловості і підготовка пропозицій щодо визначення пріоритетних напрямів подальшого розвитку промислових підприємств, організації виготовлення нової продукції, підвищення її якості та конкурентоспроможності.

У зв’язку з вищевикладеним, не випадковим є те, що разом з начальником управління промисловості та інфраструктури Анатолієм Польовиком на завод прибув і колишній директор Департаменту озброєння та військової техніки Міністерства оборони України генерал-майор Роман Башинський, який безпосередньо відповідав за забезпечення української армії сучасним та ефективним озброєнням. Під час візиту на ДП КАЗ він виконував окреме доручення Міністерства оборони та РНБО України. Стає зрозумілим, що перемовини, які веде керівництво підприємства (наразі вони не розголошуються), в майбутньому можуть вилитися в додаткові замовлення для нашого заводу.

Під час робочого візиту були розглянуті перспективи освоєння і виготовлення продукції військового напрямку, напрацювання можливої номенклатури виробів для виконання бойових завдань Збройними Силами України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *