Завод відвідали представники американських компаній

Головна Найважливіші події Завод відвідали представники американських компаній

ДП «Красилівський агрегатний завод» відвідали представники компанії «Radio Reconnaissance Technologies Inc.» (США), «1st Choice Financial Group» (США), «The Hawk Group» та ДП СЗТФ «Прогрес» (Україна).

Іноземна делегація відвідала виставкову залу, де ознайомилася з історію становлення та розвитку підприємства, зі зразками продукції оборонного напрямку та товарами народного споживання, що виготовляються на заводі. Представники американських компаній ознайомилися із дільницею складання виробу «Малюк» та безпосередньо дізналися про переваги виробу в ході практичного застосування в заводському тирі.

Після знайомства з виробництвом було проведено перемовини, під час яких представники іноземних компаній виявили зацікавленість у виробі «Малюк».

Представники ДП «КАЗ», ТОВ «Інтерпроінвест» та іноземної делегації розглянули можливості співпраці з компаніями, представники яких були присутні під час перемовин, для утворення тісної злагодженої взаємодії.

Сторони досягли попередньої згоди на проведення подальших технічних консультацій, перемовин, ведення ділового листування з метою подальшого підписання необхідних угод, контрактів та договорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *