Завод відвідали представники компанії зі США

Головна Найважливіші події Завод відвідали представники компанії зі США

Четвертого грудня ДП «Красилівський агрегатний завод» відвідали представники компанії «1st Choise FG» зі Сполучених Штатів Америки, які провели перемовини з представниками української компанії «Інтерпроінвест» (Україна, Київ) та ДП «Красилівський агрегатний завод».

Від компанії «1st Choise FG» (США) були присутні представники компанії: Залуський Паул Роман та Бергман Адам Капітан, від ТОВ «Інтерпроінвест» (Україна): генеральний директор Варібрусов С.Т., заступник генерального директора Луговський С.В. та начальник зовнішньоекономічного відділу Чабанов О.А. Зі сторони ДП «Красилівський агрегатний завод» у перемовинах взяли участь: директор Процюк О.Ф., головний інженер Іванюк В.В., заступник директора з безпеки Мотолін С.А., помічник директора Іванюк М.В.

Під час візиту іноземної делегації було здійснено відвідування виставкової зали, в ході якого надано інформацію про історію становлення та розвитку підприємства, презентовано товари народного споживання, що виготовляються на заводі. Серед них продемонстровано зразки опалювальної техніки «Kordi» (твердопаливні та газові котли). Представникам американської компанії було надано можливість ознайомитися із дільницею складання виробу «Малюк» та безпосередньо дізнатися про переваги виробу в ході практичного застосування в заводському тирі.

За результатами проведення перемовин представники іноземної компанії виявили зацікавленість у виробі «Малюк» та подякували за надану можливість зустрічі.

Представники ДП «КАЗ», ТОВ «Інтерпроінвест» та іноземної делегації розглянули можливості перспективного збільшення обсягів виробництва автомату «Малюк», співпраці з компаніями, представники яких були присутні під час перемовин, для подальшої взаємодії. Також розглянуто можливості створення на підприємстві ліній з виробництва нових виробів оборонного призначення.

Українська сторона виявила зацікавленість у просуванні виробу «Малюк» на американський ринок як спортивної зброї, а також запевнила іноземних представників про можливість забезпечення необхідної кількості об’єму продукції в разі під-писанні контракту.

Сторони досягли попередньої згоди на проведення подальших технічних консультацій, перемовин, ведення ділового листування з метою подальшого підписання необхідних угод, контрактів та договорів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *