Зброя та безпека – 2018

Головна Найважливіші події Зброя та безпека – 2018

Представники заводу взяли участь у 15-й Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2018», що проходила з 9-го до 12-го жовтня 2018 року.

В урочистостях взяв участь керівник ДП «Красилівський агрегатний завод» Олександр Процюк , а також група спеціалістів, на чолі з начальником відділу збуту Олександром Зимою, які й відповідали за презентацію продукції оборонного призначення, що виготовляється підприємством. Як було заявлено в програмі виставкового заходу, Красилівський агрегатний завод презентував: «Виготовлення, технічне та сервісне обслуговування стандартного навісного обладнання для винищувачів МіГ-29, СУ-27, СУ-24 та ЯК. Участь у виготовленні протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П» та автомата «Малюк», який презентували наші партнери – представники компанії-розробника – товариство «ІнтерПроІнвест».

Як зазначив у своєму виступі під час урочистої церемонії Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов:

– Саме такі заходи стимулюють розвиток вітчизняного оборонпрому та об’єднання підприємств різних країн для вирішення конкретних завдань оборони і безпеки. Ця виставка є відкритою платформою для дискусій, обміну досвідом, інтеграції та кооперації з метою створення нових інноваційних проектів та сучасних технологій. Що стосується експонатів, ви могли все побачити і зробити свої висновки щодо масштабів і значення Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека».

Виставковий центр у ті дні перетворився на масштабний міжнародний науковий бізнес-форум, присвячений повному комплексу питань безпеки держави та суспільства. В цілому два виставкові заходи розмістилися на площі понад 24 000 квадратних метрів, з них 21 000 – у трьох павільйонах та більше 3 000 квадратних метрів – на відкритих майданчиках, а загальна кількість учасників становила 425 підприємств, в тому числі 36 іноземних з 13 країн (Польща, Чехія, Канада, Туреччина, Китай, Італія, Пакистан, Швейцарія, ОАЕ, США, Ізраїль, Франція, Німеччина).

У дні роботи заходів Міжнародний виставковий центр відвідало більше 19 000 спеціалістів, в тому числі представники більше ніж 100 іноземних компаній з приблизно 50-ти країн. Найбільше спеціалістів, що відвідали виставку, прибуло з Туреччини, Польщі, Чехії, Литви, Пакистану, Румунії, Китаю, Німеччини, США та ОАЕ.

ДП «Красилівський агрегатний завод» брав участь у виставці в складі ДК «Укроборонпром», який цьогоріч до уваги відвідувачів представив наймасштабнішу експозицію з 168 експонатів 46-ти підприємств Концерну, серед яких були гучні публічні прем’єри: модернізована бронетехніка, РЛС, різні види озброєння та спільні розробки з іноземними партнерами. Концерн на виставці продемонстрував широкий спектр озброєння, військової техніки, а також продукцію військового та подвійного призначення.

Безсумнівно, брати участь у подібних заходах вкрай важливо. Робота на виставці – це пошуки нових можливостей, зав’язування ділових знайомств та поновлення старих, можливість наочно оцінити роботу колег, проаналізувати ринок. Від результатів цієї роботи часто залежить збільшення кількості замовлень і, відповідно, – стабільна робота заводу протягом багатьох років. Така виставкова діяльність згуртовує колектив, примушує аналізувати економічні показники ефективності, що часто призводить до неочікуваних висновків та до появи нових ідей, на яких, цілком можливо, вже в недалекому майбутньому будуть базуватися перспективні плани життєдіяльності та подальшого розвитку ДП «Красилівський агрегатний завод».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *