Зброя та безпека – 2021

Головна Найважливіші події Зброя та безпека – 2021

Києві розпочалися ХVІI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека – 2021» та ХII Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ», які традиційно проводяться в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15. Нові розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представляють 332 підприємства, з яких – 35 закордонних компаній із 13 країн. Українську експозицію представляє: ДК «Укроборонпром» – 36 підприємств; ГС «Ліга оборонних підприємств України» – 23 підприємства; Державне космічне агентство України – 2 підприємства. А також понад 130 інших державних і приватних підприємств як ОПК, так і суміжних галузей.

Захід відвідав віцепрем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, заступники Міністра оборони України, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, голова ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв та інші.
Вони оглянули нові перспективні зразки зброї та військової техніки, які представлені у павільйонах та на відкритих майданчиках. Зокрема особливий інтерес вони приділили розробкам підприємств ДК «Укроборонпром» та ГС «Ліга оборонних підприємств України».

Під час вступного слова на відкритті виставок Олег Уруський привітав представників державних і приватних підприємств, закордонних партнерів та виробників озброєння й військової техніки. Також він висловив переконання, що будуть підписані нові контракти з підприємствами.

В експозиції ДП «Красилівський агрегатний завод» представлені макети виробів АПУ-470 , БД3-УСК автоматів «Вулкан» кількох калібрів та перспективних розробок стрілецької зброї та спеціальних засобів, які плануються до серійного виробництва в кооперації з давнім партнером ТОВ «Інтерпроінвест» в найближчій перспективі. Детальніше про представлені зразки – в наступних публікаціях. Виставка триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *